Характеристика учнів 1 класу

ХАРАКТЕРИСТИКА
учня 1   класу
__________ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
________________,
20__ року народження

_________________ навчається в даній школі з _____________ року. До вступу до школи дитячий садок не відвідував, виховувався в родині.
            На кінець навчального року учень показав початковий  рівень уміння читати. Він читає відривними складами, окремі слова – плавно складами. Темп читання 15 слів. Припускається 1-2 мовних помилок. Під час переказу твору зосереджує увагу лише на подіях. Учень точно, як у тексті, називає окремих персонажів. Під час декламування віршів напам’ять припускається мовних помилок, а також помиляється в інтонуванні кінця речень.
            При оцінюванні рівня сформованості графічних навичок письма, техніки, швидкості письма, культури оформлення письмових робіт учень показав  достатній рівень. Техніка письма відпрацьована. Письмо плавне. Рукописний текст легко читається. Букви у тексті рівномірні. Темп письма задовольняє процесу роботи на уроці. Самостійно контролює всі гігієнічні правила письма. Дотримується всіх правил ведення зошита. Культура оформлення робіт в зошиті належна.

Характеристика учнів 1 класу скачати у вкладенні


Вкладення:
Скачати цей файл (KhARAKTERISTIKA_1_klas.docx)KhARAKTERISTIKA_1_klas.docx[ ]28 Кб