Конкурс акторської майстерності

Правила: від кожного загону вибираються по два (мінімум) представники – хлопчик і дівчинка. Вони продумують за допомогою вихователів собі імідж і презентують його. Це й буде І конкурсом.

Детальніше: Конкурс акторської майстерності

Солодке дерево

За обраним маршрутом під різними деревами розкладають записки із завданнями й запитаннями, на які діти мають відповісти, щоб досягти кінцевої мети маршруту — цукеркового дерева, заздалегідь підготовленого вожатими і вихователями. Якщо виникають труднощі, діти можуть отримати потрібну інформацію від дорослих.

Детальніше: Солодке дерево

Острів скарбів

Для гри необхідно підготувати:
— компаси;
— загадкові листи;
— «скарб».

Детальніше: Острів скарбів

Спортивні конкурси

І. Конкурс капітанів. Садовлять двох капітанів на стільці один навпроти одного. Простирадлами з поліетиленової плівки накривають їх, залишивши відкритими обличчя і руки. В руках у кожного склянка сметани з ложкою. Очі зав’язують хустиною. За сигналом гравці розпочинають годувати один одного сметаною з ложки. Виграє капітан, котрий швидше нагодує партнера.

Детальніше: Спортивні конкурси

Спортивні ігри й розваги в таборі відпочинку

1. Рівновага. Стоячи на круглій колоді або лавці, ударом долонями кожний гравець намагається вивести свого противника з рівноваги й змусити хоч би однією ногою ступити на землю.

Детальніше: Спортивні ігри й розваги в таборі відпочинку