Інструкція про правила перебування дітей в літньому таборі

Обов'язки педагога
1. Знати про стан здоров'я кожної дитини (про хронічних захворюваннях, групах здоров'я, звільнення від фізичних навантажень).
2. Кожен день цікавитися самопочуттям дітей. У разі скарг на нездужання необхідно звернутися до медичного персоналу.

Детальніше: Інструкція про правила перебування дітей в літньому таборі

Правила безпеки при подоланні водних перешкод

1. Найбільш поширений і простий спосіб - переправа вбрід. Але як визначити, де знаходиться брід? Для цього знайдіть таке місце річки, де є обмілини, перекати, острівці. На це місце часто вказують стежки чи дороги, що ведуть до річки. Увійшовши в річку, промацують її дно за допомогою жердини.

Детальніше: Правила безпеки при подоланні водних перешкод

Правила поведінки на воді

1. Перше і найважливіше умова - вміти плавати! Обов'язково попросіть батьків або інших дорослих, щоб вони навчили вас плавати. Людина, яка вміє плавати, впевнено почуває себе у воді і може дозволити собі не борсатися у берега, а перебувати від нього на досить значній відстані. Найприємніше плавати в природних водних басейнах, на берегах яких обладнані хороші пляжі.

Детальніше: Правила поведінки на воді

Правила поведінки в лісі для дітей

1. Якщо ви зібралися піти в ліс, попередьте про це рідних. Обов'язково візьміть з собою сірники, компас, ніж і заряджений мобільний телефон. Ці речі допоможуть вам розпалити багаття, зорієнтуватися в лісі, а при необхідності - викликати рятувальників.

Детальніше: Правила поведінки в лісі для дітей

Правила поведінки на природі

1.Рослинами та квітами можна скільки завгодно милуватися, але ні в якому разі не можна зривати і тим більше брати в рот незнайомі рослини. Деякі рослини, якщо взяти їх у руки, викликають сильне подразнення шкіри, яке може тривати кілька тижнів. Є й отруйні рослини, отрута яких не менш небезпечна, ніж зміїна.

Детальніше: Правила поведінки на природі