Календарне планування фізкультура 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 клас нова програма 2017-2018

Календарне планування скачати у вкладенні

 

№ уроку

 

 

Зміст

 

Дата

проведення

Фактична

Дата проведення

ЛЕГКА АТЛЕТИКА – 13 год.

 

 

1.

Завдання на рік, на семестр. Особливості фізичного розвитку і функціонального стану організму в старшому шкільному віці. БЖД під час занять легкою атлетикою. Різновиди ходьби. Повільний біг.ЗРВ в русі. Спеціальні бігові вправи; повторний біг на відрізках30-100 м.

 

 

 

 

2.

Різновиди ходьби. Повільний біг.ЗРВ в русі. Спеціальні бігові вправи: біг з високим підняттям колін; біг з закиданням гомілки; багато скоки; серії бігу 3х30м; 2х100м; стрибок у довжину з місця. Метання набивних м’ячів із різних вихідних положень; повільний біг.

 

 

 

 

3.

Різновиди ходьби. Повільний біг. Комплекс ЗРВ. Спеціальні бігові  та стрибкові вправи; повторний біг на відрізках 30-100м; прискорення до 30м з різних вихідних положень; стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги»; метання м’яча на техніку

 

 

 

 

4.

Різновиди ходьби. Повільний біг. ЗРВ в парах; спеціальні бігові та стрибкові вправи; повторний біг 2х100м; серії бігу по віражу; стрибки у довжину з розбігу; рівномірний біг до 9 хв.

 

 

 

 

5.

Різновиди ходьби. Повільний біг. ЗРВ в парах; спеціальні бігові та стрибкові вправи; повторний біг по відрізках;; серії бігу 3х30м; стрибки у довжину з місця та розбігу, способом «зігнувши ноги»; метання м’яча на техніку

 

 

 

 

6.

Різновиди ходьби. Повільний біг. ЗРВ в русі; спеціальні бігові та стрибкові вправи; серії бігу 2х100м; спортивна ходьба 400м; стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги»; метання м’яча на дальність; повільний біг до 6 хв.

 

 

 

 

7.

БЖД Інструкція №2. Різновиди ходьби. Повільний біг. ЗРВ в русі; спеціальні бігові та стрибкові вправи; серії бігу 2х30м, 2х100м; стрибки у довжину з розбігу способом «прогинаючись»; Рівномірний біг 1500м.