Перший урок 2018-2019 н.р. 1 клас. Знає сонце гомінливе...

Знає сонце гомінливе, день сьогодні особливий

Мета: сформувати уявлення учнів про школу як Країну Знань, розширити кругозір учнів про рідну Україну, про народну символіку та державні символи, викликати інтерес до пізнання своєї Батьківщини, її просторів, розвивати почуття патріотизму, заохочувати творити добро, здобувати знання, щоб бути гідним учнем своєї школи і громадянином своєї держави.

Детальніше: Перший урок 2018-2019 н.р. 1 клас. Знає сонце гомінливе...

Перший урок 2018-2019 н.р. Розкажемо Європі про себе

Виховна година для 6-7 класів

Мета: виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, любові та поваги до історії Батьківщини та рідного краю, поглиблювати знання учнів про Україну, про видатних українців; вшанування народних звичаїв та свят, формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу; розвиток пізнавальної активності учнів
Обладнання: мультимедійна дошка, проектор, картки для відповідей, ручки, ноутбук
Форма уроку: інтелектуально-пізнавальна гра.

Детальніше: Перший урок 2018-2019 н.р. Розкажемо Європі про себе

Перший урок 2018-2019 н.р. Україна - серце Європи

Перший урок для 4 класу

Мета. Поглибити знання учнів про нашу державу – Україну (її розташування на карті Європи, протяжність кордонів); формувати громадянські якості: патріотизм, національна гідність, людяність, працьовитість; закріпити знання про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн); формувати ціннісне ставлення до держави, суспільства, мови, сім‘ї, самого себе, виховувати любов до Батьківщини, бережливе ставлення до природи.
Обладнання: вінок, папір та картки для роботи в групах, кольорові олівці, ручки, презентація «Державні символи України»», звукозапис гімну, зображення народних символів України, карта України, глобус.

Детальніше: Перший урок 2018-2019 н.р. Україна - серце Європи

Перший урок 2018-2019 н.р. Повага до європейських цінностей

Перший урок для 5-7 класів

Мета: розвивати знання учнів про Європу і її символи; поглиблювати знання про Україну, символіку, сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, розвивати навички критичного мислення шляхом їхнього включення в полеміку,  формувати моральні пріоритети, які визначають людину найвищою цінністю, формувати систему цінностей в колективі.

Детальніше: Перший урок 2018-2019 н.р. Повага до європейських цінностей

Перший урок 2018-2019 н.р. Є край, де найкращі у світі пісні...

Перший урок «Є край, де найкращі у світі пісні і цвітом чарує калина,де сонечко вперше всміхнулось мені, – це дім мій – моя Україна!» для 5-6 класів.

Усний журнал
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів;
виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.

Детальніше: Перший урок 2018-2019 н.р. Є край, де найкращі у світі пісні...