Муха


Чудова весела пантоміма для двох акторів, що підійде для будь-якого веселого свята.  За кадром чудно дзижчання мухи.
На сцену виходить один актор чи акторка, сідає на стілець, очищує банан з намірами посмакувати. В цей час з’являється другий актор (муха), що заважає банан з’їсти, але спритно відкушує банан сама. Першому акторові ніяк не вдається відігнати муху, він приречено кладе банан на стілець і вставляє у вуха заглушки, аби не чути нахабного дзижчання.

Це  дратує муху, вона вириває затички з його вух, що викликає агресію актора і він намагається її наздогнати, хапаючи мухобійку (завбільшки як лопата), проте це не допомагає. Тоді актор бере балончик з газом (насправді це можуть бути будь-які парфуми) і прискає на муху, від чого та втрачає почуття реальності і починає з задоволенням граціозно танцювати.
Побачивши такі рухи мухи, актор бризкає з балончика на себе, теж втрачає почуття реальності і повторює рухи мухи. Вони вдоволено обнімаються, але тут муха помітила недоїдений банан, що лежить на стільці, повертається в почуття реальності, та зі смаком береться його доїдати. Актор розгнівано хапає мухобійку і кидається знову за мухою. Обидва тікають зі сцени…