Сила і грація. Програма відпочинку для старшокласників

Є в світі істина одна —
Вона закоханим відома:
Любов приходить, як весна,
Із першим цвітом, першим громом!

Вона, як пісня джерела,
Як щебет солов'я в діброві...
Якщо ти в серці розцвіла, -
Благословенна будь, любове!

Наступила весна... Пора краси, молодості, кохання. З пробудженням природи пробуджується і душа людини. Вона тягнеться до чогось ніжного, красивого, доброго. І сьогодні ми пропонуємо вам конкурсно-розважальну програму "Сила + Грація". Віримо, що наша програма допоможе здружити юнаків і дівчат, показати силу, красу, полю, мужність - одним словом "СИЛУ І ГРАЦІЮ".
Дівчинонька гарна,
Хороший юначе:
Прийміть вітання
Від серця гаряче!
Щоб стежка стелилась
Барвінком і рястом...
Хай юності крила
Несуть вас до щастя!

Конкурсна розважальна програма "Сила і Грація" допоможе нам розкрити таланти юних, об'єднати і здружити між собою, подарує декілька годин нам усім гарного настрою, зніме попругу. Віримо, що тим, хто покаже нам спою силу, грацію, здібність, талант, пластику, творчість, фантазію, безпосередність, волю, мужність, удача обов'язково А наші учасники тоді тільки повірять у свої сили, коли відчують підтримку глядачів, болільників, своїх старших друзів гучними опасками.

Наш конкурс судитиме журі у складі:...

Оцінки виставляються після кожного конкурсу.

1-й конкурс "Будьмо знайомі"
Давайте познайомимось з нашими конкурсантами ближче. Кожна пара розповідає про себе в будь-якій формі: віршованій, гумористичній, в прозі (пари представляються).

2-й конкурс "Ой, який я козак" (окремо для. юнаків, окремо для дівчат) 
З незапам'ятних часів юнаки славились своєю силою, спритністю, мали гостре несхибне око, розумні, подеколи гарячі голови, з честю виходили з будь-якої ситуації. Претендували на високе звання "Лицаря". Ось і сьогодні ми з вами можемо судити, хто із наших юнаків з честю вийде переможцем із будь-яких ситуацій. Завдання для юнаків:

1. Влучити в ціль.
2. Перенести дівчину на руках через перешкоди.
3. Вижати гирю, відштовхнутися від землі.

 "Ой, яка я дівчина"
З давніх-давен дівчата довгими зимовими вечорами займалися рукоділлям, готували собі одяг на весілля. Постільки сьогодні дівчата не зможуть за браком часу показати своє вміння в рукоділлі, пропонуємо їм за 5 хв. з кольорового паперу зробити аплікацію візерунків на "рушнику". По закінченню роботи свої "рушники" вручають кавалерам, а ті підносять журі для оцінки.

3-й конкурс "Пісенний дует"
Пісня! Хто не був зачарований нею, хто не згадує її як своє дитинство, свою юність — красиву і ніжну. Який митець не був натхненний її мелодіями! Яка мати не співала цих легких, як сон, пісень над колискою своїх дітей. Ці мелодійні, барвисті та ліричні пісні цінують і шанують в наші дні. Тому ми пропонуємо нашим учасникам в парі виконати дуетом будь-яку пісню.

4-й конкурс "Ліричний"
Для юнаків: Уявіть собі, що серед цих дівчат вам дуже сподобалася одна-єдина дівчина, ви закохалися з першого погляду. Знаєте, що вона сьогодні поїде. Отож спішіть признатися їй в коханні. Журі оцінить і слова, які прозвучать коханій, і вираз почуттів мімікою, жестами.

Для дівчат: Ви поїхали на відпочинок, в гості, на навчання десь далеко-далеко. А перед цим з коханим посперечалися, а сьогодні щиро розкаюєтесь. Яку телеграму ви йому надішлете? (Даються бланки телеграм і 3 хв. часу).

Музична пауза

5-й конкурс "Танцювальний"
А тепер пропонуємо на ваш суд танець в парі, за бажанням учасників — сучасний, ритмічний, романтичний, ліричний, народний...

6-й конкурс "Юного актора"
Кожна людина в душі актор. У одних краще виражені акторські здібності, в інших - менше. Всю повноту почуттів можна передати красою слова, мови, поезії, прози, мімікою, жестами. Наші конкурсанти підготували діалоги-сценки з різних творів про велике почуття - кохання. Зараз ми пере­конаємося, які акторські здібності мають наші конкурсанти.

7-й конкурс "Юний перукар"
У наших перукарнях в жіночому залі працюють жінки. Тому зачіски переважають однономанітні, не завжди пасують нашим дівчатам. Тому сьогодні ми трішки відійдемо від цієї закономірності, і перукарями будуть наші юнаки. Пропонуємо юнакам зробити модну гарну зачіску своїй дівчині, назвати її і представити на суд журі.

8-й конкурс "Запрошуємо на вальс"
Вже багато років цей танець захоплює і підкоряє цілі покоління людей своєю мелодійністю, плавністю рухів, неповторністю виконання - це вічно ЮНИЙ ВАЛЬС. Під чаруючі звуки мелодії вальсу партнер запрошує партнершу потанцювати в парі вальс. Пара за парою кружляє в вальсі, а журі оцінює рисунок рухів пари, культуру і легкість виконання, заверніть і неповторність танцю.

Закінчується наша конкурсна програма. Ми вдячні парам за творчість, ініціативу, самостійність, артистичність, яку вони проявили в конкурсі, :ш силу, волю, мужність, ніжність, красу, грацію, яку вони нам показали. А глядачам, болільникам ми вдячні за підтримку. А тепер - слово журі. Журі підсумовує всю програму, яку виконали пари, визначає переможців, нагороджує їх, вручає пріти, подарунки.