Виступ директора на Останньому дзвонику

Шановні учні,вчителі,батьки, гості!
Від усієї душі вітаю Вас з цим світлим і водночас дещо сумним святом Останнього дзвоника – святом прощання наших випускників зі школою!

 Для багатьох учнів Дзвоник весело сповіщає про майбутній довгоочікуваний відпочинок на канікулах, наповнений сонцем, літом, здоров'ям, бадьорістю, веселими пригодами та яскравими враженнями. Тож сьогодні хочу побажати усім гарного відпочинку, аби ви набралися свіжих сил перед початком здобуттям нових шкільних сходинок у вашій подорожі країною Знань.
Для вас, дорогі одинадцятикласники, цей дзвоник дійсно останній в стінах нашої школи. Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки – безтурботна, весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами.
Сьогодні ви вирушаєте в доросле життя. Бажаю вам, аби цей шлях був щасливий, наповнений гарними починаннями, подіями і досягненнями. Впевнений, що ви прикладете зусиль і реалізуєте власні таланти, здібності,збудуєте власне успішний життєвий шлях, власну долю, будете гідними творцями свого майбуття і справжніми патріотами своєї країни! Хочу побажати вам впевненості у власних силах, у завтрашньому дні, невичерпного завзяття в досягненні поставленої мети та здійснення мрій.
Я оголошую слова подяки педагогам і батькам! Ви вклали у наших вихованців свою душу, серце, знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Бажаю всім вам, добра, міцного здоров’я та успіхів! Хай щастить!