Виступ директора школи на святі Останнього дзвоника

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки, гості!
Сьогодні у нас свято – День останнього дзвоника. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року майже сімсот учнів нашої школи припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян цієї Країни - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі. 
 З якими ж успіхами ми підійшли до завершення навчального року? _______ навчальний рік закінчило __________ учнів нашої школи, з них ______ учнів 9-х класів, а востаннє сьогодні почують шкільний дзвоник _____ випускників 11-х класів. Підсумувати остаточно успішність ми можемо лише у початковій школі, адже учні старшої школи будуть проходити навчальну практику, екскурсії, а випускники вже зараз посилено готуються до державної підсумкової атестації. Для учнів 11-х класів сьогодні відбудеться приємна подія – вони вперше отримають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів по яким вони проходили тестування у квітні – травні місяці. Ці результати можуть зараховуватись як вступні іспити до вищих навчальних закладів 3-4 рівня акредитації. 
 Серед учнів початкової школи _____ дітей закінчили навчальний рік з високим рівнем навчальних досягнень і їм сьогодні будуть вручені Похвальні листи. Ці діти – гордість нашої школи, підростаюча зміна для випускників – медалістів. 
Цього року відразу сім випускників 11-х класів є претендентами на отримання золотих та срібних медалей:
 _________
А такі випускники 9-х класів, як:
 ____________

закінчили основну школу з відмінними результатами і є претендентами на отримання свідоцтв з відзнакою.
Учні нашої школи традиційно беруть активну участь у районних та обласних предметних олімпіадах, конкурсах малої академії наук. Дозвольте назвати переможців цих конкурсів, це одні з кращих учнів нашої школи і нашого району:
 1. Математика:__________
 2. Українська мова та література: ______________
 3. Фізика: ___________________ 
 4. Основи правознавства: __________ 
 5. Трудове навчання: _________________ 
 6. Географія: _____________
 7. Англійська мова: _________________
 8. Історія: __________________ 
 9. Економіка: __________________ 
 10. Біологія: __________________ 
 11. Інформатика: _______________________
 Всього ________ переможців районних олімпіад! Переважна більшість цих учнів захищала честь нашого району на обласних предметних конкурсах, де показали добрі результати. 
 Хочеться також відмітити учнів школи, які стали переможцями районного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт малої академії наук, це: ________________
  Надзвичайно активно протягом навчального року проходила позакласна робота. Дозвольте сьогодні відмітити активістів культурно-масового життя школи: 
 1. Шкільне самоврядування__________________ 
 2. Активні учасники концертів __________________
 3. Постійні учасники різноманітних конкурсів _____________ 
 4. Учасники драматичного гуртка ____________
Дорогі школярі!

Завершується навчальний рік, і я впевнений, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час який ви провели за шкільною партою не пройшов марно. Щира вдячність вчителям за те, що ви постійно передаєте вихованцям глибокі знання, уміння та навички, педагогічну мудрість і терпіння.
Дорогі діти, шановні вчителі, батьки, гості! Дозвольте мені щиро і сердечно привітати вас з сьогоднішнім святом! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.