До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. Небесна сотня в вирій полетіла

Мета заходу: вшанування пам'яті героїв Небесної сотні, виховання патріотизму, національної гордості, любові до України.

Детальніше: До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. Небесна сотня в вирій полетіла

Сценарій до річниці Героїв Небесної сотні

Вчитель. Шановні батьки, вчителі, учні та гості нашого заходу! Сьогодні ми зібрались в цьому залі, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, боровся за честь правду і гідність і віддав своє життя за нас з вами.

Детальніше: Сценарій до річниці Героїв Небесної сотні

До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. У їх серцях жила Україна...

Мета: вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.Оформлення: Стіна пам’яті Небесної сотні (Прапор України, надписи «Герої не вмирають», «Сам не знаю, де погину…», список прізвищ героїв з фото), на підлозі надпис із маленьких свічок «Героям слава», стіл, на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічка, квіти з чорною стрічкою.

Детальніше: До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. У їх серцях жила Україна...

До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. Зима, що нас змінила.

Мета: ознайомити школярів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, вшанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України. 

Детальніше: До дня пам'яті Героїв Небесної сотні. Зима, що нас змінила.

День пам'яті Героїв Небесної сотні. У нашій пам’яті вони назавжди...

Мета: вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Оформлення: Прапор України, надпис «Герої не вмирають», стіл, на столі вишитий рушник, ікона Божої матері, свічки, квіти

Детальніше: День пам'яті Героїв Небесної сотні. У нашій пам’яті вони назавжди...