Вечорниці на Андрія

МЕТА:
Ознайомити учнів з   традиціями українського народу, виховувати повагу і любов до народної пісні, народної творчості; вчити розуміти значущість того, що створено народом; розвивати інтерес до рідної землі ,творчі здібності, артистичність.

Детальніше: Вечорниці на Андрія

Андріївські вечорниці в школі. Свято Калити

Ой, Андрію, даруй нам надію
Мета: Познайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити. виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди. Розвивати творчі акторські здібності учнів.

Детальніше: Андріївські вечорниці в школі. Свято Калити

Свято калити. Андріївські вечорниці

Ведуча: 3 давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця давня традиція – прекрасний витвір людської фантазії, призабутий сьогодні. Ми хочемо повернути йому життя. Нехай оживе одне із сторінок молодості наших матерів і бабусь.

Детальніше: Свято калити. Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці

Українська світлиця, святково прибрана. Лавка, стіл, піч, горщики, макітри. На стінах вишиті рушники, на долівці доріжки. На столі вишитий рушник, а на ньому запашний хліб, сіль та мед.

Детальніше: Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці. Сценарій

Дійові особи:Мати – Катерина,дочка – Маруся, жінки,Микола – наречений Марусі, дід, баба
група дітей середнього віку, група дівчат (середнього) та хлопців старшого віку
(святково прибраний зал, на сцені інтер’єр, укр. Хата, вбігає Маруся).

Детальніше: Андріївські вечорниці. Сценарій