Шкільна сміхопанорама

На сцену вибігають хлопчик і дівчинка, розмахуючи портфелями, сідають на край сцени, розламують шоколад і починають їсти.

Детальніше: Шкільна сміхопанорама

Весела безпрограшна лотерея до Дня гумору

Для веселої першоквітневої безпрограшної лотереї потрібно виготовити 40 білетів. Для кожного зіграного білета ведучі можуть використати ось такі жартівливі примовки:

Детальніше: Весела безпрограшна лотерея до Дня гумору

Вечір веселого дозвілля для старшокласників

При підготовці до свята розділіть учасників на умовні групи, і кожній групі доручіть оформлення залу, сцени. Учні напишуть і намалюють смішні гасла або транспаранти - з тією умовою, щоб вони відображали тему свята. На основі цих робіт під час свята можна провести конкурс на кращий малюнок до Дня сміху і вручити приз «кращим оформлювачам».

Детальніше: Вечір веселого дозвілля для старшокласників

Першоквітнева весела вікторина

Вікторина для школярів, яку можна провести на позакласних заходах, класних годинах, присвячених святу 1 квітня чи на інших позакласних заходах.

Детальніше: Першоквітнева весела вікторина

Першоквітневе свято Гумору (для старшокласників)

Звучать жартівливі мелодії (наприклад, музичний супровід «Єралашу»)
Перед входом у зал гостей розважають клоуни з мильними бульбашками, веселі кореспонденти збирають «Жарти дня» у всіх охочих. Кожним класом для конкурсу оформлено стенди «Це було на уроці!», «Шкільні анекдоти», «Це було на уроках...», «Небилиці». Виставка плакатів до 1 квітня «Сміх та веселощі».

Детальніше: Першоквітневе свято Гумору (для старшокласників)