Привітання з днем працівників сільського господарства у прозі

З муки мілко молотої, Чисто просіяної, Пиріжки вийшли жовті, Немов листя осіннє. Спасибі серцеве, Уклін низький, особливий Вам, наша селянщина, Вам, хлібороби!

Сьогодні День сільських трудівників! Сільськогосподарське виробництво і переробна промисловість мають велике значення для процвітання і благополуччя нації. Все міняється в цьому світі, уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються і ростуть міста. А сільська праця як і раніше необхідна всім і кожному. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні, будь він жителем величезного мегаполісу чи невеликого провінційного містечка. Але не завжди ми пам'ятаємо про те, як і де здобуваються всі ті багатства, які ми щодня бачимо на своєму столі. Гак давайте хоч би в цей знаменний день пригадаємо про їх нелегку працю і побажаємо всього самого хорошого! З святом вас!

поздоровлення на день сільського господарства Сільська праця важка, невдячна, Для того, щоб хліб став короваєм, Скільки потрібно сил в нього вкласти! А без хліба хіба можна жити? Подяк ви мало одержували, Без роботи зроду не нудьгували, Вшановувати ми будемо вас сьогодні За важку працю ваш благородний.

Ми пам'ятаємо, як руки трудилися наполегливо, Щоб в землю посіяти Янтарні зерна. А нині вони урожай приберуть. Спасибі вам, руки, за добру вашу працю!

У це свято з особливим хвилюванням Ми бажаємо вам щастя знайти, Натхнення і відвага На селянському нелегкому шляху. Хай здоров'я залишиться з вами, Щоб у лікарів не позичати, А природа своїми плодами Буде життєвий шлях прикрашати! Трудівники ферми і полів! Хай минуть вас і біди, і опади! З кожним роком будьте здоровіші І живіть в щасті і достатку!

поздоровлення з днем сільського господарства Вас, трудівники ріллі і полів, садів і ферм і смачних сироварень, ми поздоровляємо всією душею своєї, і свіжі букети в свято даруємо. Спасибі вам за хліб і молоко, за масло, м'ясо, фрукти і соління які даються нелегко і вимагають чималого терпіння. Так буде ваше життя світла у всьому, щоб ніякої знегоди не трапилося, і радує земля як теплий будинок, даруючи щороку вам тільки милість...

Дорогі працівники сільського господарства і переробної промисловості! Дозвольте в цей знаменний день привітати вас від щирого серця і подякувати за ту нелегку працю, яку ви звалили на свої плечі. 5ез вас ми — ніщо, без вас ми не прожили б ні дня. Хай рідко ми говоримо про свою подяку, але це не означає, що ми її не випробовуємо. Ваша праця, ваша самовідданість гідні захоплення і переконання. Не кожна людина здатна працювати на селі, ця праця специфічна і вимагає особливого до нього відношення. Дозвольте ще раз привітати вас з професійним святом, побажати щастя, благополуччя вашим сім'ям, достатку вашим будинкам! Хай ваше життя буде повне здоров'я і радості!