Новорічна сценка про Бабу Ягу

Баба Яга: (плаче)
Учень: Бабцю, що з вами сталося?
Баба Яга: Сталося, ой-йой, сталося... За тисячу літ уперше таке зі мною. Кінець світу настає, єйбо-присєйбо, кінець. І нема мені спасєнія.... А ти хто такий?
Учень: Я Вася, а ви хто? Невже справжня Баба Яга?
Баба Яга: А я Баба Яга, кістяна моя нога.

Учень: А чому ви плачете?
Баба Яга: Мене на Hовий рік не пускають.
Учень: Як це так - не пускають?
Баба Яга: Всі тільки й говорять, що я не модняча, що не знаменита, що ніхто мене не знає і взагалі, що не страшна і людей лякати не вмію.
Учень: А ви? Що?
Баба Яга: Хочу на свято, а мене не беруть.
Учень: А кого беруть?
Баба Яга: Нікого з наших не взяли, Кощія Безсмертного взагалі засміяли – говорять, у нас досить усякої нечисті. Та ще й обізвали його… Діда старого…
Учень: А то ж як?
Бабаб Яга: Чахликом Невмирущим. Стидоба. На старості літ… Отаке слухати.
Учень: А ви візьміть та капость їм і влаштуйте.
Баба Яга: Яку?
Учень: Ну, наприклад, напишіть на стіні - "Дід Мороз - дурень", він образиться і на Новий рік не прийде...
Баба Яга: Та ні, його однак покличуть і він прийде, а потім знайде того, хто оте написав і своєю палицею як трісне… Та з усенької сили! Та по моїй макітрі! 
Учень: А що, вже перепадало?
Баба Яга: Та було, було колись, минулого Нового року, здається… А то я так і зробила б.
Учень: Ну тоді можна Новорічне свято зіпсувати - начаклуйте їм! Там на святі у них нема кому й серйозно почаклувати… може, яка Кікімора на що здатна, а так - то й нема кому більше… 
Баба Яга: Кікімора? Вона чаклувати? Та ти що! Не сміши мого лівого тапка!.. Я ось подумаю, що то можна по-людськи колдануть. Н-дя… Я Новий рік багато разів псувала, то Діда Мороза присипала, що він аж улітку прокидався. 
Учень: І розтавав відразу?
Баба Яга: Та ні! Я ж добра душа, я тобі кажу – по-людськи все робила! В холодильнику Діда приспала. В морозилці. А може, його в темницю посадити, і ключі загубити, га? 
Учень: А зроби, аби Дід Мороз загубив мішок з подарунками.
Баба Яга: Ну да! Таке скажеш! Як можна? А коли і мій подарунок загубиться? Тоді що?
Учень: А хіба вам Дід Мороз готує подарунка?
Баба Яга: (плаче) Та просила я його... Давно… Аби він музичний диск подарував. Бо і я в боргу не залишуся... Я ось глядачам подарунок приготувала. 
Учень: Цікаво, який?
Баба Яга: Супер-мупер! Шик-Пшик! (Дід Мороз дарує диск Бабі Язі). Танець! А де Кікімора? Де Кощій? Де уся болотна нечисть? (свистить) До танцю!! (Лунає музика. Вибігають Кощій, Кікімора, Лісовик, виконують довільний веселий танець)

Захищено авторським правом. Дозволено некомерційне використання. При копіюванні пряме посилання на матеріал обов'язкове.