Розваги на Хелловін

Конкурс "Страшне закляття"
Для розігріву всім учасникам вечірки належить придумати найстрашніше, найпохмуріше, моторошне закляття і вимовити його найстрашнішим, найпохмурішим, моторошним голосом. При цьому, ваше закляття може і не містити мудрих слів або глибоких думок. Навіть краще, якщо це буде просто набір нечленороздільних звуків, але сказаних несамовито і переконливо - головне, щоб усім навколо стало моторошно (або смішно). Переможець - найстрашніший заклинатель.

Гра "Відьмині очі"
Для цієї гри вам знадобиться реквізит:
- великий картонний ящик без однієї бокової стінки, щоб глядачам було добре видно, що відбувається всередині;
- зверху виріжте дірку, щоб пройшла рука, але сам господар руки не міг зазирнути в ящик;
- кілька тарілок з виноградом, часточками апельсина, м'якими желейними цукерками без обгорток, звареними макаронами, картопляним пюре, манною кашею тощо.
Учаснику пропонується засунути в ящик руку і на дотик визначити меню сьогоднішнього святкового вечора: "Варені відьмині очі", "Мучні черв'яки по-італійськи", "Мізки молодого незайманця" ​​тощо. Водно час ведучий ставить у ящик чергову тарілку з озвученими "делікатесами". Глядачам залишається тільки весело спостерігати за рукою, а головне - виразом обличчя учасника. Не забудьте потім запропонувати учаснику вологу серветку, щоб витерти "сліди злочину".

 
Конкурс "Нагодуй Лісовика"
Беруть участь по одній парі від кожної команди. Лісовики від кожної команди сідають на стільці, а Потворам зав'язують очі, видають частування для Лісовиків, наприклад, варену картоплю, скибочку хліба, тістечко або солоний огірок. Потвору кілька разів обертають навколо себе, щоб збити з пантелику. Лісовики не розмовляють, а лише видають шиплячі звуки "ш-ш-ш" або "ч-ч-ч", за якими Потвори мають їх знайти. Завдання для Потвори - знайти свого Лісовика і нагодувати його раніше за суперницю. Виходить дуже смішно, якщо Потвори раптом годують чужого Лісовика.

Гра "Кулька"
Беруть участь дві особи. Вони сідають за стіл один проти одного, а на стіл кладуть надуту повітряну кульку. Учасникам зав'язують очі і пропонують дути на кульку так, щоб вона опинився на половині суперника. Але як тільки учасники починають дути, кульку прибирають, а на її місце ставлять повну тарілку борошна. З боку це має кумедний вигляд.

Конкурс "Пройди крізь болото"
Для цього конкурсу вам знадобляться аркуші паперу формату А4 - це будуть купини. Завдання учасників - пройти крізь "болото", ступаючи тільки по купинах. Для цього після кожного кроку потрібно взяти аркуш позаду себе, перекласти його перед собою і зробити наступний крок. Учасника, який промазав і не потрапив ногою на купину, засмоктує в "болото", і він залишає гру. Перемагає той, хто раніше за всіх пройшов крізь "болото".
 
Конкурс "Мумія"
Який же Хелловін без традиційної і всіма улюбленої Мумії! Ось тільки варіантів виконання конкурсу може бути декілька: вже знайомий економний - за допомогою рулону туалетного паперу, або ж дорожчий, проте значно цікавіший - обмотування бинтами. Конкурс можна ускладнити, загадавши двом (або більше) командам створити, наприклад, Мумію-Сніговика або Мумію - Білого ведмедя. А як вам Осіння Мумія - прикрашена різнокольоровим листям? А Канцелярская (Офісна ) Мумія - з примотаними олівцями-ручками? Сховавши під шари бинтів яблука, горіхи або інші об'ємні предмети, ви отримаєте моторошного монстра з пухлинами і бородавками. Перемагає, зрозуміло, найоригінальніший екземпляр.

Конкурс Кращий...
Кращий кровосос. Учасникам пропонують випити швидше за інших учасників конкурсу склянку «крові» через трубочку (для цього виноситься томатний або вишневий сік).
Краща жаднюга. Учасникам пропонують відкусити якомога більший шматок яблука або груші без допомоги рук, фрукт підвішують на нитку і дбайливо підкручують, щоб «зручніше» було кусати.
Кращий заклинатель. Для цього конкурсу пропонують учасникам швидко і без помилок проговорити якусь важку скоромовку - заклинання
Кращий страшний казкар. Для цього конкурсу дітям пропонують розповісти саму моторошну історію - страшилку.
Джерело