Веселий дзвіночок

Я поклав маленький дзвінкий дзвіночок на стіл. Взяв в руки хустинку. Показав її з усіх боків глядачам. І раптом дзвіночок задзвонив сам, хоча я в цей момент тримав хустку за обидва кінці своїми пальцями.

Підготовка до фокусу і його демонстрація
Отже, маленький дзвіночок повинен лежати на столі (або на парті). Потрібно, щоб всі в цей момент знаходилися перед тобою, а не за тобою. І бажано, щоб вони не оточували тебе, а то з цього оточення ти переможцем не виберешся.
Візьми обома руками хустку за кінці (хустка повинна бути обов'язково непрозорою). У верхньому правому куті твоєї хустки приколи булавку. Вона, ця сама секретна булавка, і допоможе тобі створити диво дивне.
Секрет фокуса:
Увага! Ще раз для особливо обдарованих юних чарівників повторюю: у верхньому правому кутку в хустці пришпилена булавка. Кут хустки разом зі шпилькою акуратно, не проколюючи пальці, утримує твоя права рука (маскує). Тепер покажи хустку з усіх боків, щоб переконати поважну публіку, що хустка секретів не має. Для цього покажи зворотний бік хустки рухом правої руки наліво і лівої руки направо. Виконай це кілька разів.
І нарешті, самий відповідальний момент: рухом булавки акуратно приколи хустку до свого лівого плеча. Це звільняє твою праву руку, яка і повинна подзвонити в дзвіночок під прикриттям хустки. Негайно поверни руку в початкове положення і зніми хустку з плеча Далі – овації.