Дивні монети

Показуємо всім одну гривневу монетку на дні скляного келиху. Просимо помічника накрити келишок рукою і перевернути. Той охоче слідує вказівкам чарівника. Потім злегка постукуємо по його руці знизу другою монеткою, копійчаною, вимовляємо магічні заклинання: «Ахалай-Махалай, а ну, монетка, вилітай!»

І всім на подив копієчка з'являється поруч з гривневою в келиху. Виявляється, вона пройшла крізь скло. Наскрізь.

Секрет фокуса:

Для фокусу буде потрібен круглий келих і три монетки (одна гривнева і дві маленькі – на 10 копійок).
Заздалегідь слід заховати одну копієчку під велику і акуратно опустити в келих. Тепер поверни свій скляний келих і покажи всім, що в ньому знаходиться тільки одна монетка - гривнева. А насправді маленька копієчка в цей момент ховається під великою. Навіть якщо покрутити келих, то більша монета разом в маленькою будуть крутитися одночасно, синхронно.
Переконавши всіх, що монета одна-єдина, перекинь келих на долоню своєму дружку. Ну, ясна річ, гранично обережно! Всі побачать тільки одну, гривневу. Потім дружок повинен тримати келих догори ногами. Далі ти показуєш всім глядачам другу монетку. І кажеш:
- А зараз я заряджу цю монетку в свою невидиму всім чарівну рушницю і вистрілю... І вона, немов кулька, влетить в келих крізь твою руку.
Ти затискаєш свою монетку між великим і вказівним пальцями, щоб її було всім видно. Стукни знизу по руці свого дружка, але не дуже сильно. У цей таємничий момент твій поштовх-стучок змусить усі монетки всередині келишок підстрибнути, і маленька копієчка, немов коник, з'явиться поряд з гривневою.
- Пу-у-х! – Ти імітуєш постріл з рушниці.
Схвильовані друзі розкриють від подиву свої роти, а ти скористайся цим приємним подивом - швидко заховай свою копієчку, яка в тебе залишилася в руці, до себе в кишеню піджака або штанів і дістань хусточку та запропонуй змахнути всім крапельки поту з чола, вух, маківки.
Потренуйся з цим фокусом перед дзеркалом, перед тим як показати його аудиторії.