Чарівний семафор

У чарівника - казкового стрілочника - в руках невеликий пакетик або конвертик. Він дістає звідти червону лопаточку-семафор, піднімає над собою, показуючи всім глядачам, і каже:
- Червоне світло! Всім локомотивам стояти! Проїзд закритий!

Опускає семафор-лопатку в конвертик і тут же виймає вже інший, жовтий.
- Увага! По вагонах! Громадяни проводжаючі, прохання звільнити вагони!
Опускає і цей семафор також в пакетик-конвертик і виймає довгоочікуваний зелений семафор, віддаючи радісну команду:
- Поїхали!
І ласкаво свистить у свисток. І цей семафор кидає чарівник в конверт. Дістає четвертий, а він ... блакитний. ОтакоЇ! Ну навіщо нам блакитний семафор?
- Цей голубенький светофор я, мабуть, залишу собі. - З цими словами кладе семафор в кишеню своїх штанів. І віддає конвертик глядачам.
Ті заглядають туди, але нічого, на свій подив, там не знаходять.

Секрет фокуса:
В дійсності тобі слід виготовити всього лише один семафор. А глядачі напевно подумають, що у тебе в конверті їх чотири. Його слід зробити з щільного картону, аби не гнувся.
На кожну сторону наклей різнокольорові паперові кружечки - червоний кружечок, жовтий, зелений і блакитний.
Заздалегідь в пакетик-конвертик опусти свій Чарівний семафор. Коли будеш діставати його, показуй всім тільки однією стороною, ховаючи нижню частину в стиснутому кулакові. Це слід робити дуже акуратно, щоб глядачі тебе не викрили і не здогадалися, в чому секрет. Поклавши червоний семафор, непомітно перевертай його всередині конверта. Тепер є можливість показати всім жовтий світлофор. Далі поїзд іде без зупинок. Слідуємо сюжету: жовтий, переворот - зелений, переворот, кульбіт, раз – і є блакитний. Наступна зупинка – оплески фокуснику.