Йог

Фокусник бере щільну непрозору хустинку. Потім покриває нею палець і починає собі в палець через хустку встромляти голки.

Потім прибирає палець під хустки і показує абсолютно неушкоджений цілий палець!
Секрет фокуса:
Секрет у тому, що замість пальця потрібно підсунути морквину.

Математичний екстрасенс
Спершу скажи своєму другу, щоб він задумав число від 1-го до 10-ти. Потім, скажи, що силою думки зможеш відгадати, що в нього в голові.
– Для початку, нехай твій друг додасть до загаданого числа 6.
– Від результату нехай відніме 2.
– Потім, нехай твій друг відніме від нового результату першочергове задумане число.
– І, нарешті, нехай додасть до нього 1.
Відповідь буде 5, яку б цифру не задумав твій друг. Ось такий математичний фокус. Спробуй сам, а потім продемонструй його на батьках.

Літаючий паперовий стаканчик

Як це зробити: Проробіть невеликий отвір в стаканчику, за допомогою якого зможете одягти його на великий палець руки. Піднявши стаканчик, відпустіть всі пальці, і в цей же час відволікайте дітей рухами пальців і іншої руки, щоб вони нічого не запідозрили.

Прокнутий пакетик з водою

Як це зробити: Насправді, тут і робити нічого не потрібно. Просто нагостріть олівець. Підвішений поліетиленовий пакетик при протиканні олівцем як би сам запечатається, не випускаючи воду. Акуратно проткніть пакетик з одного боку і продовжуйте плавно тиснути, поки гострий кінчик олівця не вилізе з іншого. Спробувати виконати цей фокус можна навіть з кількома олівцями.