Ясновидець

Фокусник виходить з кімнати. Його асистент залишається з глядачами. Глядачі загадують будь-який предмет в приміщенні (можна навіть людину загадати). Асистентові відомий цей предмет.

Гукають фокусника. Асистент показує на будь-які предмети і питає фокусника: "Це?" Той відповідає "ні", а коли показує на задуманий предмет, то фокусник безпомилково вгадує його.
Секрет фокуса:
Асистент і фокусник заздалегідь домовляються про будь-який предмет. Асистент називає будь-які предмети в кімнаті. Потім він називає домовлений предмет (наприклад, стіл), за яким наступним буде той, що загадали глядачі.

Банан

Наріжте «закритий» банан на шматочки, акуратно проткнувши його голкою і рухаючи нею з боку в бік. Такі банани можна підготувати на десерт – уявіть, яким буде здивування маленьких гостей, коли вони «відкриють» свої банани.

Кольорова вода

На дно стаканчиків, з яких будуть пити маленькі гості, капніть по крапельці концентрованого харчового барвника. А щоб дітвора не помітила підступу, зверху прикрийте барвник льодом. Коли ви наллєте спрайт в стаканчик, він змішається з барвником і змінить колір. Це не просто потішить дітей – яскраві напої будуть здаватися їм набагато смачнішими!

Джерело

Монети

На сторінку великої книги поміщаємо шість монет. Закриваємо книгу, говоримо чарівні слова крекс-пекс-фекс. Тепер книгу відкриваємо, нахиляємо її, щоб монети зісковзнули в руку кого-небудь з глядачів. Перераховуємо їх і виявляємо, що монет стало десять! Секрет фокусу простий. Перед початком представлення треба засунути чотири монети в корінець відкритої книги і перевірити, щоб вони могли непомітно вислизнути звідти, коли ви нахилите книгу, але не випадати при будь-якому русі.