Чарівна ложка

Фокусник виходить з кімнати. У цей час його асистент "фотографує" одного з глядачів, попросивши подивитися .... в звичайну ложечку.

Повернувшись, фокусник бере ложку і робить вигляд, що ретельно вивчає "знімок", після чого називає того, хто фотографувався.
Секрет фокуса:
Справа в тому, що носок правої ноги асистента завбачливо повернутий на потрібну людину.

Фокус з кулькою і спицею

Навіть найменші діти знають, що надута кулька лопне, якщо її вколоти. Тим більшу повагу завоює ваша дитина, якщо зуміє проткне кульку наскрізь довгою спицею. Видовище дійсно дивовижне – спиця проходить наскрізь, але натягнута кольорова гума навіть і не думає лопатися. Через кілька хвилин можна запропонувати кому-небудь з гостей ткнути кульку голкою: гучний хлопок і яскраві уривки краще всяких слів доведуть усім, що кулька був справжньою, і лише воля маленького чарівника зробила його настільки міцною.

Секрет цього фокуса дуже простий: потрібно наклеїти на кульку з двох сторін по шматочку прозорого скотчу. Після цього потрібно обережно ввести спицю в кульку, так, щоб він, виходячи з протилежного боку, потрапив також в укріплену скотчем ділянку.

Цей фокус дуже просто у виконанні, але з першого разу може не вийти. Потрібно відразу пояснити дитині, як важливо потрапити спицею в потрібне місце. Малюкові доведеться потренуватися, перш ніж цей трюк не почне виходити у нього з першого разу.

Це важливо! Спиця повинна бути дуже гострою, щоб легко проткнути гуму.

Цей фокус стане окрасою не тільки Дня народження, але й ранку в дитячому саду, і шкільного свята.