Дивна коробка

Наполовину висунувши з футляра сірникову коробку, покажіть її глядачам. Поверніть коробку отвором вниз і повільно рухайте її назад. Ось коробка показалася з іншого боку футляра, але знову отвором вгору. Ніби ви його і не перевертали! Можна повторити ще раз. Ефект той же.

Секрет фокуса:
Коробку розрізано на дві рівні частини. Одну з них поверніть дном вниз, а іншу дном вгору. У такому положенні обидві частини склеюються тонкою смужкою паперу (у футлярі цього не видно). Скільки б разів не повторювалася демонстрація, коробка завжди буде перевертатися.

Нескінченна нитка

На дитячому святі потрібні не лише цікаві і видовищні фокуси, але і веселі розіграші. Для такого випадку відмінно підходить трюк з нескінченною ниткою. Маленький фокусник зауважує на своєму одязі білу нитку, і просить гостей зняти її. Глядач береться за нитку, тягне за неї. Але нитка, замість того щоб відокремитися від тканини, раптово починає рости в руках, і скільки б за неї не тягнули, лише стає довшою.

Цей нехитрий трюк здатний швидко підняти всім настрій, а секрет його, тим часом, дуже простий: у кишені дитини лежить котушка з намотаною ниткою, кінець якої за допомогою голки випущений назовні.

Важливо! Замість котушки можна використовувати звичайний олівчик. Якщо мимовільні учасники фокуса що-небудь запідозрять, вам буде досить просто витягнути нитку до кінця. Після цього можна запропонувати обшукати кишені юного фокусника – олівець не викличе ні у кого підозри. З цієї ж причини краще брати нитку не довше декількох метрів.

 

Як втягати нитку за спиною?

всиляти нитку вміють всі, але мало хто зважитися зробити це з закритими очима, тримаючи голку й нитку за спиною. Але ваша дитина, звичайно ж, геній! Йому і це під силу. Звичайно ж, якщо ви поясните йому секрет.

Для цього фокусу вам знадобляться 2 однакові голки і дві нитки одного кольору і рівної довжини. Всуньте одну нитку в голку і акуратно застроміть її ззаду в одяг дитини, так, щоб нитка опинилася зсередини. Тепер, коли маленький фокусник пообіцяє втягати нитку в голку, не дивлячись, йому потрібно буде всього лише намацати в одязі другу голку, а порожню обережно застромити на її місце.

Це важливо! Цей фокус можливий лише в тому випадку, якщо дитина стоїть спиною до стіни. Поясніть йому важливість вибору місця для фокуса.

Незважаючи на простоту, голкою легко можна вколотися, і відразу ж після фокуса вам варто відвести свого маленького чарівника в сторону і витягнути з його одягу захований там швейний інструмент.