Чарівний гудзик

Налийте в склянку газованої води. Візьміть маленький гудзик і опустіть його у склянку. Гудзик опиниться на дні. Відразу ж або трохи пізніше рухаєте рукою над склянкою і говорите: "Гудзику, до мене". Гудзик повільно підніметься вгору. Знову проведіть рукою над склянкою і скажіть: "Гудзику, вниз". Він слухняно відпуститься.

Секрет фокуса:
Чому це відбувається? Коли гудзик знаходиться на дні склянки, бульбашки вуглекислого газу збираються навколо неї. Коли їх стане досить багато, вони піднімуть гудзик. Після цього бульбашки зникнуть, і гудзик знову за рахунок власної ваги відпуститься вниз. Це рух вгору і вниз продовжується до тих пір, поки виділяється вуглекислий газ. Але попередньо потренуйтеся, розрахуйте час, скільки потрібно чекати, перш ніж сказати гудзику "вгору" або "вниз", інакше можна завалити виступ.

Яблуко і апельсин

Дитині треба показати для глядачів апельсин і накрити його кольоровою хустинкою. Вимовивши «крекс-фекс-пекс» («крибле-крабле-бумс»), треба здерти хустинку. На долоні малюка буде лежатиме яблучко.

Секрет трюку в тому, що з апельсина треба зняти шкірку, а яблуко загорнути в неї. Коли фокус буде в розпалі, малюк має  щільно стиснути яблуко в шкірці апельсина і показати це оточуючим.

Хустка зривається разом з шкіркою, і на долоньці лежатиме яблуко. Все просто. Потрібна лише спритність рук.

Тенісний м’яч

Дитина повинна показати всім тенісний м’яч і затиснути його в руці. Потім, в кулак запихається ще і хустинка. Коли малюк розіжме пальчики, він повинен показати кульку: хустки в руці не виявиться.

Секрет фокуса простий: у тенісному кульці заздалегідь робиться виїмка. При демонстрації м’ячика, його потрібно показати глядачам таким чином, щоб ніхто не здогадався, що в ньому є дірочка. Коли кулька буде затиснутий в ручці, отвір повинен бути згори. Як ви зрозуміли, при запиханні хустки в руку, ганчірочка поміщається власне в кульку. До речі, малюк може показати всім кульку без хустки, а потім з затиснутою руки з м’ячиком спритно дістати ганчірочку: фокус вдасться двічі і вийде просто клас.