Кольорова вода

Вода зі звичайної стає різнобарвною!

Для проведення фокусу необхідно взяти 3 закручені металевими кришками банки. Внутрішня сторона кришок покрита акварельного фарбою (червоною, зеленою, синьою). У банки заздалегідь наливається вода. Фокусник показує всім, що вода звичайна прозора, потім таємниче говорить чарівні слова:
Ти, вода-водиця,
Друг ти мій студений,
Стань, вода-водиця,
Чи не світлою, а зеленою.
Ти, вода-водиця,
Друг ти мій прекрасний,
Стань, вода-водиця,
Не простою, а червоною.
Ти, вода-водиця,
Світла, як іній,
Стань, вода-водиця,
Не простою, а синьою!
Фокусник струшує воду в банку, вода забарвлюється в потрібний колір. Фокуснику під час декламування віршів важливо не сплутати банки!

Вертикальне яйце

Це досить простий фокус, який полягає в тому, що дитина може посперечатися з друзями, що зможе поставити яйце вертикально.

Для вирішення такої задачі вам потрібно буде зробити в яйці дірочку і видалити через неї білок і жовток.

Потім малюку просто потрібно розкрутити яйце, воно почне крутитися і встане вертикально: ось потіха і здивування буде у друзів!

Звідки вода?

Характерник повинен продемонструвати всім порожню вазу і такі ж порожні руки. Коли він запустить ручку у вазу, то зможе виплеснути воду. «Це неможливо!»,- скажете ви?

Ми розкриємо секрет трюку: для цього знадобляться:

  • гумова груша;
  • ваза;
  • трубка.

Необхідно в гумову грушу з трубкою набрати воду і заховати «систему ніпель» під кофту в рукав. Потім малюкові потрібно притиснути руку до бочку і злегка натиснути на грушу, вода виллється в ємність.

Як ви бачите, у цьому, здавалося б, неможливе диво, дуже простий секрет. Такі нескладні фокуси призначені, звичайно ж, для старшеньких діточок, тому що зовсім маленькі, мабуть, не зможуть непомітно натиснути на грушу. На закінчення скажемо: будь-які трюки — це трохи чарівництва. Дитина завжди мріє відчути себе чарівником. Зараз торгові точки пропонують масу всіляких пристосувань, які можуть знадобитися юного чарівника. Купувати або власноруч виготовляти такі речі — вирішуйте самі. Фокус може по-справжньому захопити малюка, а може виявитися йому цікавим лише на пару тижнів.