Шевченка вічне слово...

І ТУР «Біографічний»
1. Т.Г. Шевченка називають основоположником нової української літературної мови. Чому?
 Відповідь. Т.Г. Шевченко виступав як народний поет. Він писав свої твори живою народною, розмовною мовою. На його творах училися письменники: Марко Вовчок, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Коцюбинський. І в наш час письменники вчаться у Шевченка служити народові своєю творчістю.

Детальніше: Шевченка вічне слово...

Сторінками життя Великого Кобзаря

1. Звідки пішло  прізвище Шевченко?
Заселення Кирилівки почалося дуже давно. Це село було запорізьким, де стояв отаман Кирило. З архівних джерел відомо, що в 1600-х роках в селі проживав Іван Швець. У Івана була одна донька Єфросинія.  Січовик Андрій (прадід поета) пристав до Єфросинії і став прозиватися Шевченком – бо в ті роки приймак брав жіноче прізвище.

Детальніше: Сторінками життя Великого Кобзаря

Вікторина до Дня Соборності України

Вікторина для 5-7 класів

Ведучий: 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до прийняття Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в умовах важкої боротьби за незалежність українських земель. У промові, виголошеній того дня на Софійській площі, говорилося: «Однині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно-Українська Народня Республіка (Галичина, Буковина; Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.

Детальніше: Вікторина до Дня Соборності України

Вікторина Європейський Союз

І. Політика
1.Де  було  підписано  угоду  про  запровадження  безвізового  режиму  між країнами ЄС? (Місто Шенген).

Детальніше: Вікторина Європейський Союз

Найрозумніший. Вікторина для 1-4 класів

Мета: сприяти формуванню та розвитку в учнів інтелектуального й духовного потенціалу, створити максимально сприятливі умови для інтелектуального, морального та фізичного розвитку обдарованих дітей, стимулювати творчу діяльність учнів.

Детальніше: Найрозумніший. Вікторина для 1-4 класів