Новорічна Країна У. Юрчик та Яринка

Юрчик і  Яринка сидять за святковим столом.
- От я не понімаю, як таке могло случиться?

- Я теж!..
- От із кумом і участковим, прямо перед Новим роком, і прямо у нас на подвір’ї. От кум, ну наче ж нормальний чоловік,як можна було підсковзнутися і зламати ребро в нашій чавунній батареї? А собі ногу, га? Наче ж не дебіл!
- Ну то ще спірне питан6ня, Юрчику! То що не треба було лазити в нас по дворі о третій годині ночі та ще й п’яним!
- А участковий? Як його міг покусати наш Бровко? Розумний же наче пес!
- А ти знаєш, Юрчику, у нашого Бровка давно на нього був зуб! Ще з тих пір, як він хотів його посадити! За крадіжку трьох мішків зерна, які ,міжду прочім, на вашій з кумом совісті!
- І шо тепер робить?
- Та що ти так переживаєш? Ми собі удвох гарно відсвяткуємо!
- Думаєш?
- Ти ж дивись, ти ж без них за один день зробив більше, ніж за цілий рік! І в хаті поприбирав, і стіл полагодив. Золота дитина!
- Коли я без кума та без участкового оковитої не вживаю, то мені руки чешуться щось поробить!
- Ось! Ось! Ти тільки подивися, як я поставилася до нашого свята. Олів’є, оселедці під шубою, вінегрет, варені яйця – нічого цього не має! На столі тільки твої улюблені страви.
- Слухай, а в мене для тебе теж є особливий подарунок! Сиди тут і нікуди не виходь. Зараз, ,зараз… (побіг)
ІІ дія
(Вбігає в костюмі Діда Мороза)
- Так, якого віршика мені приготувала Яринка?
Виходить Яринка в модному наряді тінейджера.
- Щось я на Снігурку дуже мало схожа.
- А що, мій подарунок тобі не подобається?
- Взагалі-то, ти цим костюмом зруйнував моє уявлення про Снігуроньку. Ну ти знаєш, як Новий рік зустрінеш, так і проведеш.
- Ну нічого, наступного Нового оку ми тобі прикид змінимо.
- До речі, для тебе, тобто для Діда Мороза, у мене є маленький подаруночок! (вручає пакетик, Юрчик дістає дезодорант, розглядає)
- Треба швиденько використати, бо швидко закінчується термін придатності! Ну, в мене для тебе теж є подарунок (дістає з торби велику яскраву коробку. Яринка розкриває, там менша коробка, таких коробок одна в одній 5)
- От же ж Юрчик, от же ж придумав! Ну, якщо мені тві подарунок не сподобається, то я тобі не знаю, що зроблю! (Розкриває останню, дістає) Аа-а-а! 100 доларів. А-а-а-а! Юрчик! Ти супер! (Передзвін Новорічного годинника) Ходімо бігом до столу! Новий рік!