Ковалі щастя. Новорічна вистава за мотивами оповідання В.Нестайка

Дійові особи; Дід Мороз, злий чаклун Зландій, його слуга Посіпака, ковалі-годинникарі Майстер Тік і Майстер Так, слідчий Бровко Барбосович, Баба Свистуха
І дія
На сцену виходить Дід Мороз. За ялинкою ховається Баба Свистуха.

Детальніше: Ковалі щастя. Новорічна вистава за мотивами оповідання В.Нестайка

Кайдашева сім'я. Сварка за горшки

Автор: Матушка дала бабиним онукам коржиків та бубликів, печених з сахаром. Кайдашиха принесла ті гостинці, роздала Мелащиним дітям. Мотрині діти почули носом гостинці й повибігали в сіни. Кайдашиха роздала й їм по бубликові.

Детальніше: Кайдашева сім'я. Сварка за горшки

Кайдашева сім'я. Сварка за курку

Автор: Кайдашиха повечеряла з Лавріном та Мелашкою лагодилась лягати спати. Коли чує вона — на горищі закиркали в сідалі кури, закричали й кинулись з сідала.
Кайдашиха: — Ой, тхір на горищі!

Детальніше: Кайдашева сім'я. Сварка за курку

Кайдашева сім'я. Сварка за сміття

Автор: раз уранці Мелашка вимела хату й половину сіней, обмела коло своєї призьби, змела до порога та й пішла в хату за рядюгою, щоб винести сміття на смітник. (Мелашка вийшла). Саме тоді Мотря вибігла з сіней і вгляділа коло порога сміття. Сміття було підметене аж під Мотрину призьбу. 

Детальніше: Кайдашева сім'я. Сварка за сміття

Про Стецька

- А кажуть люди, що я дурний! Тю… І який це я дурний? Я вже восьмий годок у школу ходжу! А ще кажуть, що в мене не всі вдома! І правда, що не всі. Я ж зараз у школі, а вдома один батько! Якщо хочете знати, то я найкраще вчуся. Не вірите, га? Он, подивіться, одні перші номери! (демонструє розгорнутий щоденник з одиницею) Це не те, що в Уляни! Як не дев’ятий, то десятий, а то й самий останній – дванадцятий! А я - перший!

(Виходить Уляна)

- Що це ти про мене базікаєш? Ба, як запишався!

Детальніше: Про Стецька